IUCN logo.svg

tr TR en EN

Haber ve Duyurular

[Köşe Yazıları]

Haber Bülteni Ana Sayfa

​Yeni Yönetim Görev Başında

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Yeni Yönetim görev başında
 
 
Türkiye Tabiatını Koruma Derneği’nin 31. Olağan genel Kurul toplantısı, 18 Haziran 2021 tarihinde Ankara’da yapıldı.
 
Uzun yıllar derneğimize büyük katkılar sunan Yunus Ensari’nin Onursal Genel başkan seçildiği genel kurulda yeni dernek organları da belirlendi.
 
Tek liste halinde yapılan seçimlerde oybirliği ile yeni yönetim, denetim ve onur kurulu üyelikleri belirlendi. Buna göre;
 
Asil Yönetim Kurulu üyeliklerine Ali Rıza KOÇ,     Prof. İlhami KİZİROĞLU, Selami HORZUM, Mustafa CİHAN, İrfan EKMEKÇİ, Mehmet GÜLTEKİN, Ebru CANATAN, Yedek yönetim kurulu üyeliklerine İrfan ALBAYRAK, Nedim ÇALAPKULU, Ayşegül İLİKER, Bünyamin ALTINTAŞ, Kerim SARGIN, Ülkü UZUNER, Hakan ARSLAN, Denetim kurulu üyeliklerine, Gökhan NAMAL –Başkan, Seher KUYU, Mine İMRAK, Denetim kurulu yedek üyeliklerine Olgaç ÖZÇOBANOĞLU, Bayram Buğra KOÇ, Mehlika GİDER, Onur kurulu üyeliklerine de Şahin ŞEREFOĞLU, Suat KOÇ, Alev BOYRAZ oybirliği ile seçildi.
 
Daha sonra dernek genel merkezinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında yönetim kurulu görev dağılımı gerçekleştirildi. Buna göre Ali Rıza Koç dernek Genel Başkanlığına, Selami Horzum ve İlhami Kiziroğlu Genel Başkan yardımcılıklarına, Mustafa Cihan Genel sekreterliğe, Ebru Yalçın da Genel Saymanlığa getirildi. İrfan Ekmekçi ve Mehmet Gültekin ise yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacak.
 
Türkiye Tabiatını Koruma Derneği
©2024 TTKD All rights reserved

Search